Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Motocultor OMAC MC 130 (UMC13B19B4TOM/0042)
Motocultor OMAC MC 130 (UMC13B19B4TOM/0042)
1 033 Lei/ lună
Pe 12 luni total 12 397 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | motocultivatoare |
| Puterea motorului | 9600 W |
| Cai putere | 13 hp |
| Volume motorului | 389 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 5.5 l |
| Combustibil | benzin |
| Motor | 4-timpi |
| Freza in set | da |
| Lățime de prelucrare | 1200 mm |
| Adâncime de prelucrare | 360 mm |
| Numărul de viteze | 2 înainte, 1 înapoi |
| Plug reglabil in set | da |
| Roți metalice in set | da |
| Greutatea | 115.8 kg |
| În plus | roti cauciuc 5x12 in set |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | OMAC |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Motocultor Wolter WMT 105
7 106 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Motosapa Honda FG201K1
23 300 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motosapa Honda FG110K2
16 610 lei
Adaugă în coș