Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Motocultor OMAC MC 12000E-D (UMC12P19D4TOM/0035)
Motocultor OMAC MC 12000E-D (UMC12P19D4TOM/0035)
2 135 Lei/ lună
Pe 12 luni total 25 620 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | motocultivatoare |
| Puterea motorului | 8900 W |
| Cai putere | 12 hp |
| Volume motorului | 462 cm³ |
| Volumul rezervorului de benzina | 4.5 l |
| Combustibil | diesel |
| Motor | 4-timpi |
| Freza in set | da |
| Lățime de prelucrare | 1400 mm |
| Adâncime de prelucrare | 360 mm |
| Numărul de viteze | 2 înainte, 1 înapoi |
| Greutatea | 153 kg |
| În plus | roti cauciuc 6.5x12 in set |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | OMAC |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Motocultor Wolter WMT 105
7 106 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Motosapa Honda FG201K1
23 300 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motosapa Honda FG110K2
16 610 lei
Adaugă în coș