Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașină de găurit cu coloană Jet JDP-15
Mașină de găurit cu coloană Jet JDP-15
Cod produsului:
JET
1 863 Lei/ lună
Pe 12 luni total 22 359 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | de banc |
| Putere | 900 W |
| Număr de viteze | 12 |
| Turația în gol min. | 210 min-1 |
| Turația în gol max | 2580 min-1 |
| Cursa de găurire | 85 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 22 mm |
| Dimensiuni | 630х400х1000 mm |
| Greutate | 74 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Jet |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Masina de gaurit cu impact Elprom EDU -980
502 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașină de găurit de impact Elprom EDA -950
720 lei
Adaugă în coș
Mașină de găurit fara percutie Elprom ED-570
490 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Masina de gaurit Elprom ED-700
690 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Yato YT82044
1 261 lei
Adaugă în coș