Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Motopompa Hitachi A160E
Motopompa Hitachi A160E
488 Lei/ lună
Pe 12 luni total 5 854 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Dimensiunea conductelor | 50/50 mm |
| Motor | 4-timpi racire cu aer |
| Consumul de combustibil | 0.9 litri/h |
| Debit maxim | 31.5 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 32 m |
| Calitatea apei | apa curată |
| Dimensiune maximă a particulelor | 8 mm |
| Greutate | 25 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 530x390x440 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hitachi |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Motopompa Yato YT85370
3 880 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motopompă 33m3/h 7.0HP INGCO GWP202
4 299 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motopompa Gardelina DWP 420 BS4X
29 370 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motopompa AL-KO BMP 30000 (113563)
5 950 lei
Adaugă în coș
Motopompa Gardelina DWP 390 H4
31 757 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motopompa Honda WB 30 XT
17 000 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motopompa Honda WB 20 XT
15 000 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motopompa Gardelina DWP 390 H3
29 772 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motopompa Gardelina DWP 420 BS4
27 786 lei
Adaugă în coș
Motopompa Gardelina DWP 390 H4X
32 945 lei
Adaugă în coș