Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașină de înșurubat Hikoki DS18DJLRCZ
Mașină de înșurubat Hikoki DS18DJLRCZ
346 Lei/ lună
Pe 12 luni total 4 147 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Deschiderea mandrinei | 1.5 - 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1250 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 53 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Set | case, al doilea acumulator, încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hikoki |
Produse similare
-9%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașină de înșurubat AEG BS 12G2 (4935446687)
3 000 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașină de înșurubat Ryobi RCD12012L
2 510 lei
Adaugă în coș