Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașină de înșurubat Hitachi WM10DBL-RL
Mașină de înșurubat Hitachi WM10DBL-RL
501 Lei/ lună
Pe 12 luni total 6 010 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Numărul de viteze | 3 |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 2200 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 12 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 5 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | case, al doilea acumulator, încărcător |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Specificații suplimentare | protecția electronică a motorului |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hitachi |
Produse similare
-9%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașină de înșurubat AEG BS 12G2 (4935446687)
3 000 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașină de înșurubat Ryobi RCD12012L
2 510 lei
Adaugă în coș