Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Mașină de înșurubat AEG S 2500 Е (4935413225)
Mașină de înșurubat AEG S 2500 Е (4935413225)
Cod produsului:
260 Lei/ lună
Pe 12 luni total 3 125 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 1/4 mm |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 2500 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 14 Nm |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Specificații suplimentare | 720 W |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | AEG |
Produse similare
-9%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașină de înșurubat AEG BS 12G2 (4935446687)
3 000 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Mașină de înșurubat Ryobi RCD12012L
2 510 lei
Adaugă în coș