Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Șlefuitor cu cilindru Bosch PRR 250 ES (06033B5020)
Șlefuitor cu cilindru Bosch PRR 250 ES (06033B5020)
321 Lei/ lună
Pe 12 luni total 3 847 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Putere | 250 w |
| Max. viteza de rotație | 3000 rpm |
| Alimentare | rețea |
| Lățimea de bandă / foa | 60 mm |
| Greutatea | 1.3 kg |
| Nivelul de zgomot | 93 dB |
| Caracteristici și funcții | viteză prestabilită, înlocuirea discului fără cheie, conectarea colectorului de praf |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140716628 |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Mașina de șlefuit Dastool HJ2217
1 646 lei
Adaugă în coș
-4%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Șlefuitor cu cilindru Interskol MSHU-125/1400E
1 800 lei
Adaugă în coș