Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Șlefuitor cu vibrații Verto 51G325
Șlefuitor cu vibrații Verto 51G325
Cod produsului:
VERTO
42 Lei/ lună
Pe 12 luni total 507 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Alimentare | priza |
| Puterea absorbită | 150 W |
| Frecvența vibrațiilor | 11000 min-1 |
| Amplitudinea vibrațiilor | 2 mm |
| Dimensiunile hârtiei | 90x187 mm |
| Greutatea | 1.2 kg |
| În plus | mâner suplimentar |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Verto |
| Cod EAN | 5902062513250 |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Șlefuitor cu vibrații Total TF1301826
1 070 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Șlefuitor cu vibrații AEG FDS 140 (4935416090)
2 000 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Șlefuitor cu vibrații Start Pro SVM-600
780 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Șlefuitor cu vibrații Hammer Flex PSM300
722 lei
Adaugă în coș
Șlefuitor cu vibrații Start Pro SVM-400
350 lei
Adaugă în coș