Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Polizor unghiular Stanley FatMax FME841
| Putere absorbita | 2200 W |
| Alimintare | Priza |
| Turatia in gol | 6400 rpm |
| Controlul turației | nu |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Blocarea arborelui | nu |
| Greutatea masinii | 5.1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley FatMax |
| Pagina producătorului |
Produse similare
-17%
Disponibil în 3 rate
-6%
Disponibil în 3 rate
-11%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular NewBeat NBT-AG-115E
520 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular Hammer MPN-WS125-1100
845 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular NewBeat NBT-AG-125C
749 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular Hammer MPN-WSE230-2400
1 599 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular NewBeat NBT-CAG-115B
2 487 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular Yato YT-82103
3 094 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular NewBeat NBT-AG-150A
952 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular AEG WS8-125
1 344 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Polizor unghiular NewBeat NBT-AG-125A
628 lei
Adaugă în coș