Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Ferăstrău cu lanţ pe benzină Makita DCS5121-38D
Ferăstrău cu lanţ pe benzină Makita DCS5121-38D
1 687 Lei/ lună
Pe 12 luni total 20 242 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Volumul cilindrului | 50 cm3 |
| Putere | 3.3 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 470 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 270 ml |
| Lungimea lamei | 380 mm |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
| Greutatea | 5.6 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
-3%
Disponibil în 3 rate
Motofierastrau pe benzina Rotor CS5800A
1 900 lei
1 845 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Motofierastrau pe benzina Rotor CS5200A
1 900 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Motofierastrau CRAFT-TEC CT-5000
2 390 lei
Adaugă în coș
-5%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Ferăstrău cu lanţ pe benzină Yato YT84895
2 231 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate