Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierăstrău pentru decupat Makita DJV180RFE
Fierăstrău pentru decupat Makita DJV180RFE
1 289 Lei/ lună
Pe 12 luni total 15 471 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Turația in gol | 2600 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 135 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 3 Ah |
| Numărul de baterii incluse | 2 |
| Greutatea | 2.8 kg |
| Altele | geantă de transport, 2 baterii, încărcător |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău pentru decupat AEG BST18X-0
4 057 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău pentru decupat Ryobi RJS1050-K
1 620 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău pentru decupat AEG STEP 80
3 689 lei
Adaugă în coș