Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Fierăstrău pentru decupat Hitachi CJ110MV-NA
Fierăstrău pentru decupat Hitachi CJ110MV-NA
416 Lei/ lună
Pe 12 luni total 4 996 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 720 W |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 110 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Alimentare | priză |
| Greutatea | 2.2 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hitachi |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
-1%
Disponibil în 3 rate
-8%
Disponibil în 3 rate
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău pentru decupat AEG BST18X-0
4 057 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău pentru decupat Verto 52G057
816 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Fierăstrău pentru decupat AEG STEP 80
3 689 lei
Adaugă în coș