Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Ciocan rotopercutor DeWalt DCH335X2 (DCH335X2-QW)
Ciocan rotopercutor DeWalt DCH335X2 (DCH335X2-QW)
2 660 Lei/ lună
Pe 12 luni total 31 918 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Motor fără perii | da |
| Turația în gol | 1000 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4480 min‾¹ |
| Energia de impact | 3.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 30 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 54 V |
| Capacitate acumulator | 9 Ah |
| Numărul de baterii incluse | 2 |
| Mâner suplimentar | da |
| Greutate | 6.2 kg |
| Altele | 2 baterii, încărcător,sistem de extragere a prafului D25304DH in set |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | DeWalt |