Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Ciocan rotopercutor Villager VLP316
Ciocan rotopercutor Villager VLP316
250 Lei/ lună
Pe 12 luni total 3 003 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Puterea absorbită | 710 W |
| Turația în gol | 1000 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4600 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 2.4 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 22 mm |
| Alimentare | priza |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 3.48 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Villager |