Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Ciocan rotopercutor Stanley FatMax FMCD900B
Ciocan rotopercutor Stanley FatMax FMCD900B
426 Lei/ lună
Pe 12 luni total 5 108 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Moduri de lucru | 3 |
| Turația în gol | 2200 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5775 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 1.5 J |
| Diametrul găurii în lemn | 20 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 30 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Revers | da |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | nu |
| Greutate | 2.15 kg |
| Altele | Fara acumulator si charger |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley FatMax |