Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Ciocan rotopercutor Makita HR2230X4
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Puterea absorbită | 710 W |
| Turația în gol | 1050 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 4500 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Energia de impact | 2.2 J |
| Diametrul găurii în lemn | 32 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 22 mm |
| Alimentare | priza |
| Greutate | 2.6 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |