Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Ciocan rotopercutor Makita HR3210C
Ciocan rotopercutor Makita HR3210C
1 532 Lei/ lună
Pe 12 luni total 18 381 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Puterea absorbită | 850 W |
| Turația în gol | 630 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 3300 min‾¹ |
| Energia de impact | 6.4 J |
| Diametrul coroanei de găurit | 32 mm |
| Alimentare | priza |
| Mâner suplimentar | da |
| Valiză de protecţie | da |
| Greutate | 4.9 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
Produse similare
-2%
Disponibil în 3 rate