Lu-Vi: 09:00 - 18:00
Sa: 09:00 - 14:00
Maşină de găurit Stanley FatMax FMC627D2T
Maşină de găurit Stanley FatMax FMC627D2T
532 Lei/ lună
Pe 12 luni total 6 385 Lei
În rate
Vă vom contacta în scurt timp!
Introduceți numărul
Prețul și stocul poate varia, caracteristicile și imaginile produsului sunt cu titlu de prezentare. Concretizați informația despre produs la operator.
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Deschiderea mandrinei | 1.5 - 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 1800 min-1 |
| Turația în gol | 30600 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 22 |
| Moment de strângere maxim | 57 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 38 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | case, al doilea acumulator, încărcător |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley FatMax |
| Pagina producătorului |
Produse similare
Disponibil în 3 rate
Masina de gaurit Elprom ED-700
690 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașină de găurit fara percutie Elprom ED-570
490 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Mașină de găurit de impact Elprom EDA -950
720 lei
Adaugă în coș
Disponibil în 3 rate
Yato YT82044
1 261 lei
Adaugă în coș